GK Stal
2023-01-25

ANIOŁY TORUŃ ZAGRAJĄ Z ENEA ENERGIETYKIEM POZNAŃ. Mamy dla Was wejściówki na mecz!

Anioły Toruń zagrają z Enea Energetykiem Poznań. Mamy dla Was wejściówki na mecz!

Siatkarze CUK Aniołów Toruń są w tegorocznych rozgrywkach w niesamowitej formie. Już w najbliższą niedzielę (29 stycznia) o godzinie 15:00 w hali Szkoły Podstawowej numer 28 zagrają z Eneą Energetykiem Poznań. Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na ten mecz.

Zespół prowadzony przez Sebastiana Tylickiego ma prosty cel na rozgrywki w sezonie 2022/23, a jest nim awans na zaplecze PlusLigi. Jak dotąd torunianie są na dobrej drodze do realizacji tego założenia. Wygrali dwanaście na trzynaście dotychczasowych pojedynków, co daje im 34 punkty i fotel lidera pierwszej grupy II ligi mężczyzn. Przewaga nad drugimi w tabeli Wilkami z Wilczyna wynosi sześć “oczek”

Jedyną tegoroczną porażkę torunianie odnieśli w ubiegłą sobotę (21 stycznia), kiedy mimo walki do końca polegli w starciu z SPS-em Konspol Słupca. Ekipa z Wielkopolski pokonała drużynę z naszego miasta w stosunku 3:2, a o losach pojedynku decydował tie-break. Teraz przed niebiesko-biało-czerwonymi okazja na rehabilitację.

Anioły Toruń zagrają z Enea Energetykiem Poznań. Poznaniacy są piątą siłą pierwszej grupy i do tej pory zgromadzili na swoim koncie 25 punktów. Złożyło się na to osiem wygranych i sześć porażek. Niedzielny mecz to drugi w tym sezonie pojedynek z udziałem obu ekip. Pierwsze starcie miało miejsce 29 października, wówczas na poznańskim parkiecie torunianie ograli gospodarzy w stosunku 3:1.

Kibice, którzy w najbliższą sobotę zdecydują się udać do hali SP 28, będą mogli wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na trybunach pojawią się wolontariusze z puszkami. Jak zawsze na spotkaniach Aniołów gwarantowane są wielkie emocje i świetna atmosfera na trybunach. Na co liczą podopieczni trenera Tylickiego.

- Ostatni mecz ligowy nie poszedł po naszej myśli i chcemy wrócić na zwycięską ścieżkę. Będziemy potrzebować Waszego wsparcia i dopingu, bo przyjeżdża do nas niebezpieczny rywal z górnej części tabeli. Gorąco zachęcam do przyjścia na niedzielny mecz – powiedział nam kapitan Aniołów Rafał Maluchnik.

Początek meczu w ramach 16. Kolejki II ligi siatkówki mężczyzn już w niedzielę (29 stycznia) o godzinie 15:00 w hali SP 28 przy ulicy Przy Skarpie 13. Bilety można nabyć internetowo po kliknięciu oraz w kasach przed spotkaniem. Koszt wejściówki normalnej wynosi 10 złotych, zaś ulgowej 5 złotych. Sponsorem meczu jest nasza firma GK Stal.